Nowości  Czytniki ebooków    
 


Czytniki eBooków > PocketBook InkPad X w sprzedaży

2019-11-26 PocketBook InkPad X w sprzedaży

Do pełnej sprzedaży trafił czytnik ebooków PocketBook InkPad X.


PocketBook InkPad X

PocketBook InkPad X to czytnik ebooków wyposażony w duży, 10-calowy wyświetlacz HD w technologii E Ink Carta Mobius.

Wyposażony jest w podświetlenie SMARTlight, które automatycznie dostosowuje jasność oraz temperaturę podświetlenia, zapewniając komfort czytania niezależnie od pory dnia czy nocy.

Obok obsługi publikacji elektronicznych (19 formatów), plików graficznych (JPEG, BMP, PNG i TIFF) model ten obsługuje także audiobooki oraz pliki dźwiękowe w formatach MP3, M4B i OGG. Umożliwia również konwersję tekstu na mowę w jednym z 16 języków

Pojemna pamięć urządzenia wynosi 32 GB. Bateria urządzenia ma pojemność 2000 mAh.

Producent zapewnia, że dzięki swojej wielkości czytnik ten sprawdzi się podczas pracy z nie tylko ebookami czy komiksami, ale także literaturą naukową, czy nawet zapisami nutowymi.

Urządzenie waży 300 g. Ma gniazdo USB-C oraz zapewnia łączność Bluetooth.

"PocketBook InkPad X, w porównaniu z innymi rozwiązaniami opartymi na technologii Mobius, jest pełnowartościowym czytnikiem. Jego podstawowym celem jest zapewnienie wysokiej wygody korzystania z tak dużego urządzenia, z zachowaniem bezpieczeństwa dla wzroku, pakietu przydatnych funkcjonalności i atutów wyświetlacza pozbawionego warstwy szklanej." - powiedział Maksym Zhelezniak, szef sprzedaży w firmie PocketBook.

Czytnik dostępny jest w sprzedaży w cenie 1 939 zł.